П`ятниця
05.03.2021
23:05
Приветствую Вас Гість
RSS
 

КЗ "Олександрійська спеціалізована мистецька
школа-інтернат І-ІІІ ступенів"
Рівненської обласної ради
                                                

Главная Регистрация Вход
Візитка »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 43

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адреса: 35320, Рівненська область, Рівненський район, с. Олександрія, вул. Санаторна, 16

Електронна адреса: Oleksandrija@mail.rv.ua

І. Загальні відомості про заклад

  1.  

       Заклад освіти створений з метою забезпечення відповідного рівня загальноосвітньої підготовки учнів згідно з вимогами Державного стандарту повної загальної середньої освіти, всебічного розвитку талановитої молоді, її виховання і соціалізації, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності. Створений в 2004 році на базі двох недіючих оздоровчих таборів. Територія закладу - 19,3 га.

         В закладі навчається 162 учні з 1 по 11 клас.

      В Олександрійській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті працює 78 працівників, з них: 40 педагогів, серед яких 1 кандидат наук, 9 спеціалістів вищої категорії, 6 спеціалістів І категорії, 2 спеціалісти ІІ категорії, 12 спеціалістів, 1 учитель-методист, 3 старших учителів, 5 вихователів, 1 соціальний педагог, 1 практичний психолог, 1 педагог-організатор.

   Директор - Тарасевич Наталія Ростиславівна, 1961 року народження, загальний стаж педагогічної роботи складає 41 рік 9 місяців, на посаді директора закладу - з листопада 2010 року.

ІІ. Навчальна частина закладу

     У школі-інтернаті оснащені сучасними приладами для проведення демонстраційних дослідів, лабораторних та практичних робіт кабінети фізики, хімії, біології, інформатики. В приміщенні першого поверху навчального корпусу знаходяться ігрові кімнати для молодших школярів. Обладнано кабінет психолога та соціального педагога. У закладі створені умови для проведення занять з музичного профілю "бандура", фізкультурно-оздоровчих та спортивних занять, просторий спортивний зал, футбольне міні-поле зі штучним покриттям, спортивні тренажери. Фонд бібліотеки школи-інтернату забезпечений художньою, довідковою, методичною літературою. В закладі функціонує народний музей "Ремесла Волині", науково-методичний центр.

IІІ. Позакласна робота

     В КЗ "Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат" функціонують гуртки: настільний теніс, футбол, хор «Музичні перлинки», хор «Барвограй», образотворче мистецтво, ансамбль бандуристів "Струни вічності".

ІV. Побутова частина закладу

        В їдальні школи, яка розрахована на 220 місць, для учнів школи-інтернату здійснюється 4-рьохразове харчування.

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ

  Комплектування Закладу освіти учнями (вихованцями) здійснюється на основі конкурсного відбору.  У конкурсному відборі можуть брати участь діти, які проживають, як правило, на території Рівненської області.  Діти, які не з'явилися на конкурсний відбір без поважних причин, до повторних конкурсних випробувань не допускаються.  Діти, які пройшли конкурс, зараховуються до Закладу освіти наказом директора Закладу освіти. Зарахування дітей проводиться не пізніше ніж за п’ять днів до початку навчального року на підставі таких документів:

 заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
 копії свідоцтва про народження дитини (паспорта);
 медичної довідки встановленого зразка;
 відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

 Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не погоджуються з результатами конкурсного відбору, вони можуть звернутися до директора Закладу освіти з апеляцією. Апеляція подається протягом 5-ти робочих днів після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом 3-ох робочих днів із дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються Закладом освіти. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.

 Діти, які зараховані до Закладу освіти, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з Закладу освіти. На звільнені місця може проводитися додатковий конкурсний відбір.

 Додатковий конкурсний відбір може, як виняток, проводитися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких же умов, що й основний.

Банери

Вход на сайт

Пошук

Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архив записів

Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz